rekonstrukce-RD-Prostejov-Krasice_02

rekonstrukce-RD-Prostejov-Krasice_02

Jedinečná možnost, jak získat až 50% dotaci na zateplení rodinných domů a další energetické úspory, stále trvá.

Program Nová zelená úsporám na roky 2015-2021 přináší spoustu možností pro majitele starších rodinných domů, jak si jejich rekonstrukci nechat spolufinancovat z dotačních zdrojů. Takto lze získat až 50% řádně doložených způsobilých výdajů v celkové výši až 5 miliónů Kč na jednu nemovitost.

A co lze z těchto zdrojů financovat?

Na svém rodinném domě můžete provést například zateplení fasády, výměnu oken a dveří, izolaci a výměnu střechy, izolace stropních a podlahových konstrukcí atd. Pod pojmem „dotace na zateplení rodinných domů“ si nemusíte tedy představit pouze provedení zateplení fasády, ale jakákoliv opatření vedoucí k snížení energetické náročnosti stávajících rodinných domů.

Podívejte se například na rekonstrukci rodinného domu v Prostějově, kterou nyní provádíme v rámci tohoto dotačního programu. Prohlédnout si rekonstrukci >>

Aktuálně lze získat také dotace na výstavbu nového rodinného domu a také na pořízení tepelného čerpadla, nového kotle nebo krbu, solárního systému ohřevu vody anebo fotovoltaické elektrárny. O tom více v tomto článku.

Pomůžeme vám s přípravou žádosti o dotaci, zajistíme vám kompletní projektovou dokumentaci nutnou ke kladnému vyřízení žádosti o dotaci a samozřejmě vám můžeme zajistit také kompletní realizaci všech stavebních prací.

Neváhejte a ozvěte se nám třeba pomocí kontaktního formuláře níže nebo na některý z našich kontaktů.