expertní a stavební kancelář

architektonické studie – vizualizace – projekce – požárně bezpečnostní řešení – inženýring – realizace staveb – energetické poradenství – posudky a expertízy – dotace na energeticky úsporná opatření – energetické audity

null

Ing. Pavel Svoboda

autorizovaný inženýr,
energetický specialista a soudní znalec

Energetický expert s více než 35 letou praxí v oboru zateplování a energetických úspor. Soudní znalec v oblasti zateplovacích systémů ETICS. Poradce Energetického konzultačního a informačního střediska (EKIS) pod záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu. Jeho specializací jsou energetické audity, energetická diagnostika budov, měření a diagnostika závad staveb, posudky a analýzy zateplovacích systémů.

null

Ing. Arch. Jan Hikeš

autorizovaný inženýr,
architekt a manažer staveb

Architekt a projektant, který zhmotní vaše sny, vize a plány a přenese je do realistických a funkčních projektů. Zajišťuje také tvorbu požárně bezpečnostních řešení staveb a celou realizační činnost. Své zkušenosti sbíral také na německých a rakouských projektech. Tvoří a projektuje rodinné domy, bytové domy, veřejné budovy a navrhuje interiéry.

null

Ing. Lukáš Svoboda

projektant, specialista v oblasti
tepelné techniky a alternativních zdrojů

Specializuje se na zavádění alternativních zdrojů energií, průkazy energetické náročnosti budov a snímkování termokamerou. Kromě toho také poradí a vyřídí vám dotace na nové bydlení, rekonstrukce, energeticky úsporná opatření nebo nové vytápění.

null

Ing. Arch. Petr Svoboda

architekt a designér
projektant

Architekt, jenž vám vytvoří jedinečné studie, vizualizace a modely vámi vysněných staveb. Tvoří nejen rodinné domy, ale také veřejné budovy, polyfunkční objekty, bytové domy a rekreační objekty. Navrhuje také interiéry a výstavní expozice. Zajišťuje developerskou činnost.

CZB – Cech pro zateplovaní budov ČR

Ing. Pavel Svoboda je členem expertního týmu CZB a členem předsednictva CZB.

logo-czb-cr

Jsme S-Therma.

Od roku 1993.